Paskelbta

Advento žvakės – išskirtinę aplinką kuriantis prieškalėdinis akcentas

advento-zvakiu-rinkiniai

Vis dažniau laukimo ir ramybės laikotarpiu namus ir darbo aplinką puošiame advento žvakėmis. Ši katalikiška tradicija – gražus prieškalėdinis akcentas. Advento žvakių uždegimas reiškia artėjimą prie Jėzaus gimimo, augančią šviesos pergalę prieš tamsą ir artėjančias Kalėdas. 

Advento žvakės su patentuotu dizainu

Įmonė „Luxa“ jau keletą metų siūlo unikalius advento žvakių rinkinius, kuriuose lazeriu suformuojami bareljefiniai  žodžiai: viltis, tikėjimas, džiaugsmas ir ramybė – keturių advento sekmadienių pavadinimai.  

Ši patentuota technologija atspindi stipriausias įmonės savybes – kruopštaus rankų darbo ir moderniausių lazerinių technologijų susijungimą. 

advento-zvakes

Žvakės simbolizuoja keturis advento sekmadienius

Advento vainiko žvakių spalvos yra violetinė (trys šios spalvos žvakės) ir rožinė (viena žvakė). Violetinė spalva simbolizuoja laukimą, viltį, santūrumą ir maldą Advento metu. Rožinė spalva žymi džiaugsmą, kurį žmonijai atneša Dievo įsikūnijimas. Šios spalvos žvakė uždegama trečiąjį Advento sekmadienį. 

VILTIES – pirmąjį Advento sekmadienį uždegama pranašų žvakė, kuri primena apie Jėzaus atėjimą.

TIKĖJIMO – antrąjį Advento sekmadienį uždegama Betliejaus žvakė, kuri simbolizuoja Marijos ir Juozapo kelionę į Betliejų.

DŽIAUGSMO – trečiąjį Advento sekmadienį uždegama Piemenų žvakė, primenanti džiaugsmą, kurį, gimus Kristui, patyrė pasaulis.

RAMYBĖS  – ketvirtąjį sekmadienį uždegama Angelų žvakė, primenanti angelų žinią: „Garbė Dievui 

aukštybėse, o žemėje ramybė jo mylimiems žmonėms!“

Per Kalėdas dega 4 žvakės. Galima uždegti ir penktąją – baltą, simbolizuojančią Kristaus gimimą. 

Advento vainiko žvakės tegul puošia Jūsų namus ir darbo aplinką, tegul suteikia jaukumo ir šviesos  tamsiuoju metų laikotarpiu. Tegul Vilties, Tikėjimo, Džiaugsmo ir Ramybės liepsnelė plevena kiekvieno širdyje!